دیروز این صحبت های مجلس رو گوش میکردم. گزارش میدادن که جایگاه ایران تنزل پیدا کرده و انقدر و این میزان. بعد یکی از نمایندگان مجلس پرسید آقای پزشکیان حالا این گزارش رو شنیدیم، من میخوام بدونم بعدش چی میشه؟ چه کسی مسئول پاسخگویی این تنزل رتبه است؟ آقای پزشکیان هم گفت ساکت، وظیفه تهیه گزارش بوده که کامل انجام شده.

خلاصه، این جا هم اینطوریه. شماها جدی نگیرین. من وظیفه ام نوشتنه، قبلی ها هم قبل از من ساکت نبوده اند و تو جاهای گنده تر از من نوشته اندو گزارش تهیه کرده اندو حالا خلاصه به جایی رسیده ایم که تابلوهای Peni Peni Save Israel هم خوشگل تر به نظر میرسندو هم مد شده اند دیگه. اگر با ما تو این وبلاگ همراه بوده باشین، هم حرف از ساختو سازهای غیرمجاز روی کوههای جنوب شهر زده شده و هم حرف از تغییر اسامی به سمت کوکاکولا و پپسی. ولی اصلا مهم نبوده و جدی هم نگیرین. به خودتون حتی زحمت خوندن این مطالب رو هم ندین. چون، بعدش هیچ چی نمیشه. ساختوسازها با پشتیبانی بیشتری ادامه پیدا میکنن و تابلوهای بیشتر به تبلیغ PEPSI اختصاص میکنن.

من البته، از مجموعه فرهنگی روبروی دادگاه نظامی ارتش انتظار نداشتم که دیگه تابلوش رو اون انتخاب کنه! بار اول که رد شدم از جاش فکر کردم اون گوشه آرم پرچم فرانسه است. همون موقع هم که رد شدم گفتم همین هم اشکال داره که آرم کنار مطلبت شباهت به پرچم فرانسه داشته باشه. ولی بار دوم دوم که رد شدم دیدم درسته، و تازه یک کلمه PEPSI هم زیرشه. چه چیز میتونه این حرکت اونا رو توجیه کنه، جز اینکه یک مجموعه فرهنگی از بین تمام کالاها و محصولات تجاری نوشابه یهودی ها رو انتخاب کرده. و بازهم قابل توجیه تر اینکه باز از بین اونها Peni Peni Save Israel راه حل انتخاب شده.


مشخصات

  • دانلود + ادامه مطلب (منبع اصلی)
  • کلمات کلیدی: peni ,گزارش ,فرهنگی ,pepsi ,save ,کرده ,مجموعه فرهنگی ,save israel ,peni save ,peni peni ,پرچم فرانسه
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارشدهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما
عکس آقای خامنه ای

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

کُنج اجرای چاه ارت , تست دیگ بخار , تست جرثقیل , تست لیفتراک , تست و بازرسی آسانسور آریافن سمپاشی سوسک موریانه در اصفهان تهران پیکشعر فروشگاه مجازی محصولات دانلودی ایستاده در غبار نبض سلامتی سبز دانلود فروشگاه ارزان98